PokePolis
MENU
chio logo

DODATKI DO CHIPSÓW CHIO CHIPS

Chio Chips to marka przekąsek, która została założona w Niemczech w 1962 roku przez Heinza Cramer’a i Helmuta Hirsa. Pierwsze produkty marki to chipsy o smaku soli i papryki, które szybko zdobyły popularność wśród kupujących. W kolejnych latach marka Chio rozszerzyła swoją ofertę o nowe smaki i rodzaje przekąsek, takie jak nachos, sticksy i tortilla chipsy. W 1998 roku Chio została przejęta przez koncern PepsiCo, co umocniło jej pozycję na rynku.

Współcześnie Chio jest jedną z wiodących marek przekąsek w Europie, dostępną w ponad 40 krajach. Firma oferuje szeroki wybór smaków i rodzajów przekąsek, takich jak Chio Tortilla Chips, Chio Party Mix, Chio Dippe i wiele innych. Marka jest znana z innowacyjnych smaków i oryginalnego opakowania, które przyciąga uwagę konsumentów.

KARTY DRAGON BALL

Karty Chio Dragon Ball to kolekcjonerskie karty z motywem popularnej mangi i anime „Dragon Ball”. Karty zostały stworzone przez firmę Chio jako część promocji swoich produktów. Każda paczka kart Chio Dragon Ball zawierała kartę, a wśród nich znajdują się postaci z „Dragon Ball”, jak również oryginalne ilustracje stworzone specjalnie dla kolekcji. Karty są w formacie standardowej wielkości kart kredytowych i wykonane są z wysokiej jakości kartonu. Każda karta Chio Dragon Ball przedstawia postać z mangi lub anime w charakterystycznym stylu „Dragon Ball”. Na awersie karty znajduje się kolorowa ilustracja postaci, a na rewersie znajduje logo Chio Dragon Ball. Karty Chio Dragon Ball są popularne wśród fanów „Dragon Ball” i kolekcjonerów, którzy lubią zbierać różnego rodzaju gadżety związane z ulubioną serią.

STAR WARS

Gwiezdne Wojny to jedna z najbardziej znanych i wpływowych sag filmowych w historii kina. Fabuła filmów rozgrywa się w fikcyjnym uniwersum, gdzie rządy nad galaktyką próbuje przejąć tytułowy Imperium, a walczy z nim Rebelia. Akcja filmów skupia się na grupie bohaterów, w tym m.in. Luke Skywalkerze, księżniczce Lei Organa, Hanie Solo, Chewbaccie, R2-D2 i C-3PO, którzy walczą z Imperium i jego przywódcą, Darthem Vaderem.

POZOSTAŁE KOLEKCJE

Scroll to Top