lays logo

LAY'S

Firma Lay’s została założona w Stanach Zjednoczonych w 1932 roku przez Hermana Lay’a. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji chrupków ziemniaczanych, które były sprzedawane w małych sklepikach i kioskach w pobliżu miejskich parków. Początki były trudne, ale z czasem Lay’s stał się jednym z największych producentów przekąsek na świecie. W latach 50. XX wieku firma Lay’s wprowadziła na rynek swoją najbardziej znaną markę – Lay’s Potato Chips. Była to nowatorska przekąska, ponieważ do tej pory w sklepach dominowały głównie chipsy w wersji papierowej, a Lay’s wprowadził do produkcji chipsy w opakowaniu foliowym, które zachowywały świeżość i chrupkość dłużej. W kolejnych dziesięcioleciach firma Lay’s rozszerzyła swoją ofertę o wiele innych smaków chipsów, a także innych przekąsek, takich jak nachos czy popcorn. Współcześnie, Lay’s jest jedną z największych firm przekąskowych na świecie, oferującą swoje produkty w ponad 120 krajach na całym globie. Mimo swojego ogromnego sukcesu, firma Lay’s nadal dąży do wprowadzania innowacji i doskonalenia swoich produktów, aby zaspokajać potrzeby i gusta swoich klientów.

TAZOSY POKEMON

Pokemon Tazo to najpopularniejsza seria dodatków do chipsów. Powstało 9 serii tych żetonów dostępnych w chipsach marki Lay’s. Zawierały Pokemony z dwóch generacji, z regionów Johto i Kanto. To niezwykle pożądany przedmiot przez kolekcjonerów gadżetów z kieszonkowymi stworkami. Skompletowanie całej kolekcji to nie jest proste zadanie. Każdy tazos przedstawia jednego stworka. Z tyłu dostajemy podstawowe informacje o typach które pokonuje dany Pokemon. Cała kolekcja tazosów Pokemon z chipsów Lay’s i Cheetos to ponad 400 sztuk!

POKEMON TAZO POLSKIE

POKEMON TAZO ZAGRANICZNE

WŁADCA PIERŚCIENI

Karty Władca Pierścieni to seria kart związanych z kultową trylogią filmową w reżyserii Petera Jacksona. Karty te były dołączane do paczek chipsów w latach 2000-2003 i były niezwykle popularne wśród fanów sagi. Każda karta przedstawiała scenę z filmu, postać lub element świata stworzonego przez J.R.R. Tolkiena, na którym opiera się fabuła trylogii. Seria składała się z setek różnych kart, co czyniło ją jednym z największych i najbardziej wszechstronnych zbiorów kart dostępnych w latach 2000-2003. Karty były również bardzo cenione ze względu na swoją wartość kolekcjonerską, a wiele osób zbierało je jako pamiątki związane z filmem Władca Pierścieni.

Trylogia filmowa Władca Pierścieni w reżyserii Petera Jacksona była jednym z największych sukcesów kinowych w historii i stała się kultową produkcją w świecie popkultury. Filmy opowiadają o niebezpiecznej wyprawie hobbita Froda Bagginsa, który wraz z grupą przyjaciół wyrusza, aby zniszczyć potężny pierścień, który daje władzę nad światem. Filmy zdobyły wiele nagród i nominacji, a także stały się punktem odniesienia dla innych filmów fantasy. Karty Władca Pierścieni były jednym z najpopularniejszych gadżetów związanych z trylogią filmową, umożliwiając fanom zbieranie i kolekcjonowanie ulubionych postaci i scen z filmów. Dzięki nim fani mogli przeżyć jeszcze raz ulubione momenty z filmów i uzupełnić swoją kolekcję związanych z nimi gadżetów.

GOOOL CLUB 2002

Goool Club 2002 to kolekcja gadżetów, która była wydana z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2002. Kolekcja ta była dołączana do paczek chipsów Lay’s i składała się z 7 serii. Karty te były bardzo cenione przez fanów piłki nożnej, którzy chcieli uzupełnić swoje kolekcje i zdobyć ulubionych piłkarzy z mistrzostw. Na każdej karcie znajdowała się fotografia piłkarza oraz jego statystyki, takie jak ilość rozegranych meczów, bramki, czy asysty. Kolekcja Goool Club 2002 była z pewnością atrakcyjnym i wartościowym gadżetem dla miłośników futbolu.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2002 były jednym z największych wydarzeń sportowych tamtego roku, a kolekcja kart z piłkarzami była doskonałym sposobem na upamiętnienie tego wydarzenia. Dzięki karcie z ulubionym piłkarzem można było ożywić pamięć o emocjonujących meczach, a także na nowo przeżyć ulubione momenty z turnieju. Goool Club 2002 to nie tylko cenny i atrakcyjny gadżet, ale także pamiątka z jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w historii. Kolekcja ta była bardzo popularna wśród fanów piłki nożnej i stała się jednym z najbardziej pożądanych gadżetów związanych z mistrzostwami.

INNE KOLEKCJE

Scroll to Top