star foods logo
dragon ball z logo

Dragon Ball Z naklejki z wafelków Star Foods Seria 2

Naklejki 0/98
0%
flaga polska

DRAGON BALL Z NAKLEJKI STAR FOODS OPIS

Dragon Ball Z naklejki z wafelków firmy Star Foods. Jest to druga seria naklejek, podobnie jak pierwsza zawiera aż 98 sztuk! Album dodawany do kolekcji zawiera ładniej wykonane strony, są one kadrami gotowymi do uzupełnienia, każda strona dodatkowo wzbogacona jest o opis. 

Dragon Ball Z naklejki seria 1 

OPIS Z ALBUMU:

Martwa Strefa

Martwa Strefa – najstraszniejsze miejsce we Wszechświecie. Nie ma z niego ucieczki! W takiej sytuacji nieśmiertelność staje się przekleństwem. Kto się o tym przekona?

Pod Nieobecność Goku wysłannicy Garlica przybywają do domku Chichi, Goku i Gohana. Chcą porwać Gohana i zdobyć kryształową kulę, którą nosi na czapce. Czy Chichi i jej ojciec Oxking zdołają ich powstrzymać?

Gohan jest w niewoli u Garlica. Zjada zakazany owoc przez co ma niezwykłe wizje. Pod jego wpływem zachowuje się dość niezwykle, na szczęście w końcu zasypia.

Goku przybywa do pałacu Garlica, by uwolnić Gohana. Na miejscu staje do walki z nadludźmi Garlica. W walce pomagają mu także Krilan i Piccolo, jego dawny wróg.

Goku i Piccolo muszą teraz pokonać Garlica, który przeszedł już transformację i drwi sobie z bohaterów. Krilan własnym ciałem osłania Gohana, a walce przygląda się Kami, pilnując by Goku i Piccolo nie zaczęli walczyć ze sobą.

Garlic otwiera Martwą Strefę, by wielki wir wciągnął tam wszystkich jego przeciwników. Gohan używa swojej mocy i Garlic sam w nią wpada, a jego świeżo nabyta nieśmiertelność staje się przekleństwem.

Najsilniejszy wojownik na ziemi

Czy nadludzie Dr Willowa kierowani przez Dr Koshina pokonają najsilniejszego wojownika na świecie? Oolong i Gohan zabierają smoczy radar i statkiem Capsule udają się w góry, by zebrać siedem smoczych kul. Ubiega ich jednak Dr Koshin, który uwalnia z okowów lodu mózg złego Dr Willowa.

Dr Willow podejrzewa, że najsilniejszym wojownikiem na ziemi jest Genialny Żółw. Chcąc zdobyć jego ciało, wysyła Dr Koshina wraz potworami, by go porwali. Podstępem uprowadza Bulmę i Genialnego Żółwia.

Goku, gdy tylko dowiaduje się od Olonga o porwaniu Bulmy i Genialnego Żółwia, wzywa swoją chmurkę i leci im na pomoc. Gohan zdejmuje swe dziecięce ubranie i bez zgody matki udaje się z ojcem.

W siedzibie Dr Willowa, Goku staje do walki z nadludźmi. Przy pomocy Gohana i jego przyjaciela Krilana, udaje mu się zwyciężyć i pokonać także Dr Koshin. Bulma i Genialny Żółw są wolni.

Dr Willow, w ciele stworzonego przez siebie robota, staje do walki z bohaterami. Na pomoc przybywa Piccolo. W końcu, po morderczym pojedynku, Goku niszczy robota.

Największy pojedynek na świecie

Aby uratować Ziemię trzeba zwyciężyć Taresa i jego niepokonanych wojowników z kosmosu w największym pojedynku na świecie…

Bulma, Krilan, Olong i Gohan są na biwaku w lesie. Nieopodal spada piracka kapsuła z nasionem Świętego Drzewa. Gwiezdni Piraci z Taresem na czele chcą aby Święte Drzewo zniszczyło całe życie na ziemi, a poprzez swoje owoce dało im nieskończenie wielką moc.

W wyniku upadku kapsuły wybucha straszliwy pożąr lasu. Krilan i Gohan, wykorzystują swoją Moc, gasząc ogień, ratując w ten sposób życie zwierzętom a także małemu smokowi.

Yamcha, Krilan i Chaoz stają do walki z gwiezdnymi piratami.

Niestety, piraci zwyciężają. Nie pomagają różne techniki walki ani cudowne tarcze. Dopiero Goku pokonuje piratów Taresa.

Goku musi teraz pokonać samego Taresa. Chcąc mu w tym pomóc Piccolo, Gohan  i jego mały smok. Niestety Tares jest niepokonany, gdyż zdążył zjeść owoc Świętego Drzewa.

Na placu boju pozostaje Tares i zmęczony walką Goku. Energia, jaką cała ziemia użyczyła GOku jednak także jest zbyt mała. Goku jednak także wykorzystuje moc owoców i pokonuje Taresa niszcząc przy tym Święte Drzewo. Ziemia jest uratowana.

Zbieraj nowe naklejki

Powraca naklejkowe szaleństwo Dragon Ball Z! Zbieraj naklejki z najlepszymi scenami walk z filmów i wklejaj je do albumu. Możesz stworzyć całą kolekcję i doskonale się bawić, wymyślając nowe przygody swoich ulubionych bohaterów. A gdy skosztujesz kolejnego wafelka Dragon Ball Z, zyskasz jeszcze więcej sił, by zabawa stała się jeszcze lepsza! Baw się smacznie z Dragon Ball Z!

PAMIĘTAJ! Naklejki znajdziesz tylko w opakowaniach wafelków Dragon Ball Z firmy Star Foods J.G. Każdy wafelek to nowa naklejka!

Scroll to Top