star foods logo
dragon ball z logo

Dragon Ball Z naklejki z wafelków Star Foods

Naklejki 0/98
0%
flaga polska

DRAGON BALL Z NAKLEJKI STAR FOODS OPIS

Dragon Ball Z naklejki z wafelków to seria 98 naklejek. Naklejka była dodawana do foliowego opakowania wafelka w wewnętrznej jego stronie. Do kolekcji był dodawany album do wyklejania. Na fali dużej popularności serialu powstało wiele kolekcji, najpopularniejszą są  karty z chipsów Chio.

Dragon Ball Z naklejki seria 2

Dragon Ball Z to japoński serial animowany, oparty na mandze Akiry Torijamy o tym samym tytule. Anime przedstawia nam przygody Goku, który stawia czoła coraz trudniejszym wyzwaniom i przeciwnikom, na szczęście pomagają mu przyjaciele. Serial podzielony jest na sagi, która każda przedstawia nam nowe zagrożenie.
Saga Sayan – gdzie Goku musi stawić czoło wojownikom z jego ojczystej planety. Vegeta i Nappa to nowy poziom, brak odpowiedniego przygotowania Goku przypłaca życiem.
Saga Freeza – Druga wersja smoczych kul jest na planecie Namek. Niestety odnalezienie ich nie jest takie proste, gdyż na ich tropie jest Freezer i jego drużyna Ginyu.
Saga Komórczaka – Cell powstanie z części innych androidów, do pełni mocy potrzebuje wchłonąć trzy pozostałe androidy. Żeby pokonać Komórczaka wiele osób poświęci życie.
Saga Buu – Pulchny Buu posiada niezwykłą umiejętność, zamienia wrogów w słodycze i ich zjada, powiększając znacznie swoją moc. Goku musi osiągnąć kolejny posiom Super Sayanina by go powstrzymać.

Opis z końca albumu:

Gdy wszystkich ogarnie naklejkowe szaleństwo, to musi być Dragon Ball Z! Stwórz własną kolekcje, która nigdy Ci się nie znudzi. Zbierz jak najwięcej naklejek i przyklej je w swoim albumie. A gdy skosztujesz kolejnego wafelka Dragon Ball Z, zajrzyj do albumu i wymyśl nowe przygody swoich ulubionych bohaterów. Baw się smacznie!

PAMIĘTAJ: Naklejki znajdziesz tylko w opakowaniach wafelków Dragon Ball Z firmy Star Foods – JG. Każdy wafelek to nowa naklejka.

Scroll to Top