PokePolis
MENU
Actimel Pokemon limitowana edycja butelek Actimel Kids

Actimel Pokemon limitowana edycja 16 butelek Actimel Kids

Po prawie dwóch dekadach Pokemony powracają na opakowania jogurtów. Ponownie firma Danone wypuszcza produkt ozdobiony kieszonkowymi stworkami. W roku 2000 wydana została pierwsza seria jogurtów z wieczkami Pokemon. Doczekała się ona aż 3 serii, dając łącznie około 200 wieczek do zebrania.

Jakie są dostępne smaki limitowanej edycji Actimel Kids?

Pokemon Actimel Kids jest dostępny w dwóch wariantach smakowych, waniliowym i bananowo-truskawkowym. Każde opakowanie zawiera cztery 100 gramowe buteleczki. Każde opakowanie nieznacznie się różni, na jednym znajdziemy Pikachu i Eevee a na drugim Bulbasaura i Charmandera. Są one do siebie podobne, zatem sprawdzajmy je dokładnie podczas zakupów, gdyż łatwo o pomyłkę.

Actimel Pokemon
Actimel Pokemon

Ile jest opakowań jogurtów Actimel Pokemon do zebrania?

W roku 2023 dostaliśmy kolekcję aż 16 różnych buteleczek do zebrania. Podzielone one są na serie. Pierwsza z nich jest dodawana do smaku waniliowego i przedstawia następujące Pokemony: Slowpoke, Charmeleon, Bulbasaur, Squirtle, Charmander, Sylveon, Umbreon i Espeon. Oraz drugą, którą znajdziemy w jogurtach o smaku truskawkowo-babanowym, przedstawiające Pilupa, Snorlaxa, Eevee, Gengara, Pikachu, Jigglypuffa, Lucario i Togepi. Łatwo zauważyć, że mamy tu głównie stworki z pierwszej generacji, oraz te, popularne wśród fanów, takie jak Eevee i jego przemiany.

Buteleczki pakowane są losowo, zatem jeśli chcemy szybko skompletować naszą kolekcję, to powinniśmy odpowiednio dobierać wybrane opakowania. Buteleczki możemy wyjąć ze zbiorczej tekturki bez jej uszkodzenia, co znacznie powinno uprościć proces uzupełnienia naszych braków. Pamiętajmy jednak, że musimy kupić cztery sztuki, nie jesteśmy w stanie kupić ich pojedyńczo.

Actimel Pokemon
Actimel Pokemon

Co to jest Actimel Kids?

Actimel Kids to produkt marki Danone, który jest przeznaczony dla dzieci. Jest to napój mleczny zawierający probiotyczne kultury bakterii jogurtowych, zwane również bakteriami fermentacji mlekowej, głównie Lactobacillus casei DN-114 001. Te bakterie mają korzystny wpływ na zdrowie układu pokarmowego poprzez promowanie równowagi mikroflory jelitowej. Actimel Kids jest dostępny w różnych smakach i jest skoncentrowanym źródłem wapnia, witaminy D i B6, które są ważne dla wzrostu i rozwoju dzieci. Ponadto, jogurty nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów.

Producent reklamuje ten produkt jako sposób na wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych organizmu dziecka i poprawę odporności. Actimel Kids jest dostępny w poręcznych butelkach, co ułatwia jego spożywanie przez dzieci. Warto podkreslić, że składniki i właściwości produktów mogą się różnić w zależności od regionu i kraju, więc zawsze warto sprawdzić etykietę produktu, aby dowiedzieć się, co dokładnie zawiera dany produkt, ktory zamierzamy kupić. Pamiętajmy, że jogurty te nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Gdzie kupić Actimel Pokemon?

Jogurty z limitowanej serii Actimel Kids Pokemon sądostępne w sieciach sklepów Biedronka, Carrefour czy Kaufland. Oczywiście w wielkopowierzchniowych sklepach najszybciej zostają wykupione, użytkownicy sieci często donoszą o znalezieniu Actimel Pokemon Kids w sklepach takich jak Lewiatan, Dino, Chorten, Stokrotka czy Polomarket. Zatem w przypadku niepowodzenia w ich znalezieniu warto dowiedzieć mniejsze sklepy. Niekiedy pojawia się opcja zamówienia ich w sieci, lecz zapewne nie będziemy mieli możliwości wyboru buteleczek.

Czy opakowania po jogurtach Actimel są dużo warte?

Zapewne wielu fanów zastanawia się czy podobnie jak wieczka Danone, opakowania po jogurtach Actimela będą przedstawiały dużą wartość kolekcjonerską. Prawdopodobnie nie, na pewno nie w najbliższych latach. Obecnie wiele osób zbiera gadżety z Pokemonami w celu ich późniejszej odsprzedaży, także na rynku będzie ich znacznie więcej a wiele osób na bieżąco uzupełni swoje kolekcje. Również powinny zachować się w dobrym stanie, w porównaniu do wieczek, które łatwo było uszkodzić.

Podsumowanie informacji

Firma Danone ponownie dostarcza fanom Pokemony na opakowaniach swoich produktów. Kolekcja 16 różnych limitowanych buteleczek nie powinna być trudna do skompletowania i każdy nawet najmłodszy fan Pokemonów powinien sobie z nią poradzić. Jednak warto pamiętać, że edycja ta jest z nami już od sierpnia 2023, także zapewne do końca roku będzie wyprzedana, więc nie powinniśmy czekać do ostatniej chwili, gdyż będzie nam ciężko zebrać wszystkie z nich.
Scroll to Top