Pokemon Logo
pokemon merlin tattoos logo

Pokemon Tattoos Merlin

Tatuaże 19/20
95%
flaga uk

POKEMON MERLIN TATTOOS OPIS KOLEKCJI

Na przełomie lat 90/2000 były popularne wszelkiego rodzaju dodatki do chipsów. Tazosy z Pokemonami, Historyjki w gumach czy właśnie zmywalne tatuaże. Widok dziecka z owym tatuażem na ręku nie był niczym niezwykłym. Dodawano je do chipsów jak również można było kupić na oddzielnych arkuszach do własnoręcznego wycięcia. Pokemon Merlin Tattoos to seria 20 arkuszy z pokemonami. Każdy arkusz zawiera trzy Pokemony, oraz logo. Pokemon Tattoos Merlin były dostępne w specjalnych saszetkach, które były podobne do tych, w których umieszczano naklejki Pokemon Merlin.

1/20

Previous
Next

2/20

Previous
Next

3/20

Previous
Next

4/20

Previous
Next

5/20

Previous
Next

6/20

Previous
Next

7/20

Previous
Next

8/20

Previous
Next

9/20

Previous
Next

10/20

Previous
Next

11/20

Previous
Next

12/20

Previous
Next

13/20

Previous
Next

14/20

Previous
Next

15/20

16/20

Previous
Next

17/20

Previous
Next

18/20

Previous
Next

19/20

Previous
Next

20/20

Previous
Next

Merlin Collections to firma specjalizująca się w tworzeniu i dystrybucji kolekcjonerskich przedmiotów związanych z szerokim spektrum tematycznym. Firma zyskała uznanie jako lider w branży kolekcjonerskiej i oferuje różnorodne produkty dla pasjonatów i entuzjastów zainteresowanych różnymi obszarami.

Firma ta wyróżnia się kilkoma cechami:

  1. Różnorodność kolekcji: Firma oferuje szeroki wybór kolekcji, obejmujących różnorodne tematy i zainteresowania. Mogą to być kolekcje związane z filmami, postaciami z popkultury, sportem, historią, literaturą, sztuką, samochodami, kosmosem i wieloma innymi obszarami. Każda kolekcja skupia się na prezentowaniu unikalnych i autentycznych przedmiotów lub ekskluzywnych produktów związanych z danym tematem. Najpopularniejszymi seriami są karty piłkarskie i kolekcje Pokemon.

  2. Wysoka jakość i autentyczność: Merlin Collections dba o zapewnienie wysokiej jakości i autentyczności swoich produktów. W przypadku kolekcji związanych z filmami lub postaciami z popkultury, oferowane są oficjalnie licencjonowane przedmioty, które są wiernymi replikami oryginalnych rekwizytów lub przedmiotów związanych z danym tematem. Dbałość o szczegóły i staranność w produkcji to cechy charakterystyczne dla Merlin Collections.

  3. Ograniczone edycje i ekskluzywne produkty: Często oferuje ograniczone edycje i ekskluzywne produkty dla swoich kolekcji. Mogą to być limitowane numery, podpisy autografów, unikalne projekty opakowań lub dodatkowe elementy, które czynią kolekcję bardziej wyjątkową i cenioną przez kolekcjonerów.

  4. Pasja i zaangażowanie: Merlin Collections jest zespołem pasjonatów, którzy sami są entuzjastami tematów, z którymi się zajmują. Ich wiedza i zrozumienie dla potrzeb kolekcjonerów przekładają się na staranność w wyborze przedmiotów i oferowaniu produktów, które spełniają wysokie oczekiwania pasjonatów.

Merlin Collections to firma, która zasłynęła z tworzenia kolekcji przedmiotów o wysokiej jakości, autentyczności i różnorodności tematycznej. Ich oferty spełniają oczekiwania kolekcjonerów, oferując im unikalne i cenne przedmioty związane z ich pasjami i zainteresowaniami.

POKEMON TATTOOS - SPIS KART

Scroll to Top