PokePolis
MENU

ZABAWKA POKEMON POKEDEX TIGER

Pokedex Tiger to interaktywna zabawka inspirowana znaną serią Pokemon. Jest to urządzenie, które umożliwia dzieciom odkrywanie różnych gatunków Pokemonów i wiedzy o nich. Z wyglądu Pokedex Tiger przypomina mały komputer, z ekranem dotykowym i przyciskami do nawigacji. Jest on łatwy w obsłudze, dzięki czemu dzieci mogą samodzielnie korzystać z gadźetu. Główną funkcją Pokedexa Tiger jest prezentowanie informacji o różnych Pokemonach. Dzieci mogą wprowadzić nazwę lub numer Pokemona, a Pokedex wyświetli dane na temat danego stworzenia. Dane te mogą obejmować opisy, statystyki, typy Pokemonów, umiejętności i ewolucje.

Pokedex Tiger jest również w pełni funkcjonalny. Po wprowadzeniu nazwy Pokemona, może odtworzyć dźwięki charakterystyczne dla danego stworzenia. Może również wyświetlać animacje przedstawiające ruchy i ataki Pokemonów. Pokedex oferuje również różne tryby rozgrywki. Można np. odgadywać, które dźwięki lub animacje odpowiadają konkretnym Pokemonom, biorąc udział w quizach i zadaniach. Jest to wspaniała rozrywka, która pomaga dzieciom rozwijać spostrzegawczość i poszerzać wiedzę o świecie Pokemonów. Pokedex Tiger jest zasilany bateriami CR2032, co sprawia, że można go zabrać wszędzie, aby bawić się nim w podróży, na spacerze lub w domu. Jest to idealna zabawka dla fanów, którzy chcą zgłębiać tajniki tego fantastycznego świata i rozwijać swoje umiejętności poznawcze. Pokemon Pokedex wyprodukowany przez firmę Tiger Electronics. 

Więcej szczegółowych opisów o Pokedexe jest dostępnych w oficjalnej instrukcji. Pomimo topornego interface’u, była to zaawansowana jak na swój czas konstrukcja. Z tego względu była bardzo pożądanym produktem, obiektem westchnień niejednego dziecka w latach 90tych.  Został wydany w kilku wersjach językowych, polskiej, francuskiej, czy niemieckiej. 

pokemon pokedex firmy tiger electronics wersja polska popularnej zabawki
pokemon pokedex firmy tiger electronics wersja polska popularnej zabawki
pokemon pokedex firmy tiger electronics wersja polska popularnej zabawki
Scroll to Top