crunchips logo
action man logo

Crunchips Action Man

Karty 15/30
50%
Karty 3D 6/30
Kompletna 20%
Naklejki 1/30
Kompletna 3%
flaga polska

Crunchips Action Man to kolekcja składająca się z 30 kart, kart 3D i naklejek. Dodawane byly do chipsów marki Crunchips, Curly oraz Peppis. Action Man to seria zabawek, głównie ruchomych figurek, bohatera stylizowanego na komandosa. Sprzedawane sąna licencji firmy Hasbro.

Zasady gry 

  1. Rozłóżcie karty przed sobą „warzą w dół”
  2. Młodszy gracz zaczyna – wybiera jedną swoją kartę i jedną kartę przeciwnika – obie karty kładzie odwrócone na środku.
  3. Jeśli na obu kartach są postacie ACTION MANA, to wystarczy porównać wartość siły, szybkości i odwagi – wygrywa karta z największą ilością zwycięskich atrybutów.
  4. Jeśli dochodzi do walki ACTION MANA z Dr. X, Prof. Gangreną lub Tempestem, to należy dodać wszystkie wartości atrybutów ACTION MANA i porównać tę sumę do mocy przeciwnika.
  5. Karty trójwymiarowe służą do zwiększania wartości jednego z atrybutów wybranego ACTION MANA. Wystarczy taką kartę przyłożyć do karty bohatera w akcji i dodać wartość wskazaną na karcie do wartości określonego atrybutu.
  6. Karty ze zwycięskich pojedynków przejmujesz i odkładasz na bok. Wygrywa ten gracz, który wygrał najwięcej pojedynków.

ACTION MAN KARTY

ZIMA 8 / 4 / 7

ZIMA 9 / 3 / 7

DŻUNGLA 6 / 8 / 6

DŻUNGLA 3 / 6 / 7

MIASTO 5 / 7 / 7

KOSMOS 3 / 5 / 9

KOSMOS 3 / 3 / 9

WALKA 7 / 4 / 8

WALKA 7 / 4 / 7

WALKA 3 / 8 / 8

WODA 9 / 5 / 6

WODA 9 / 6 / 5

SPORT 8 / 6 / 5

PROF. GANGRENE

TEMPEST

TYŁ KARTY

ACTION MAN KARTY 3D

ZIMA ODWAGA +4

KOSMOS SIŁA +5

KOSMOS SIŁA +5

WODA ODWAGA +5

WODA ODWAGA +4

SPORT SZYBKOŚĆ +3

ACTION MAN NAKLEJKI

DŻUNGLA

TYŁ NAKLEJKI

CRUNCHIPS ACTION MAN ALBUM

CRUNCHIPS ACTION MAN OPIS Z ALBUMU

ACTION MAN wkracza do akcji

Nadszedł czas ekstremalnych przygód, które pozwolą Tobie poczuć się jak prawdziwy bohater. Podejmij wyzwanie i zdobądź całą kolekcje naklejek ACTION MAN. Pomóż naszemu bohaterowi wypełnić misję.

Pamiętaj! Pokonać Przeciwnika to wyzwanie, które podejmie się tylko prawdziwy bohater

ZIMA

ACTION MAN rusza na północ. Trzeba zapobiec planom Doktora X, który chce stopić pokrywy lodowe na biegunie za pomocą specjalnego generatora ciepła. Trudne odcinki trasy ACTION MAN pokonuje na nartach. Najważniejszy jest czas, dlatego ACTION MAN wskakuje na odrzutową deskę snowboardową i pędzi z niewiarygodną prędkością na spotkanie nowej przygody.

DŻUNGLA

Action Man musi dotrzeć do tajnej kryjówki Doktora X, który znajduje się w samym sercu Amazonii. Za każdym drzewem czai się niebezpieczeństwo, dlatego nasz bohater musi być bardzo ostrożny. Najważniejsze, by dotrzeć do celu i zlikwidować nadajnik, który znajduje się w bazie przeciwnika.

MIASTO

Na ulicach miasta pojawił się Doktor X ze swoimi towarzyszami. Chcą władzy, dlatego terroryzują mieszkańców. Tego już za wiele! ACTION MAN został wybrany na strażnika porządku, dlatego zrobi wszystko, by wypędzić intruzów z miasta. Na swoim bojowym rowerze może przemieszczać się wyjątkowo szybko i sprawnie, by zaskoczyć i pokonać przeciwników.

KOSMOS

Na skutek zderzenia z meteorytem silniki kierunkowe orbitalnej stacji kosmicznej zostały uszkodzone. Załoga jest w niebezpieczeństwie dlatego ACTION MAN wychodzi w przestrzeń kosmiczną, by naprawić uszkodzony mechanizm. Aby meteoryt nie stanowił zagrożenia nasz bohater ląduje na jego powierzchni i montuje specjalne ładunki wybuchowe.

WALKA

Długoletni trening u największych mistrzów pozwala ACTION MANOWI wygrać finał turnieju sztuk walki! Nasz bohater po mistrzowsku posługuje się każdą bronią. Dzięki swoim umiejętnościom skutecznie pilnuje porządku w mieście i wypełnia ekstremalne misje skierowane przeciw działaniom bezwzględnego Doktora X i jego ludzi.

WODA

Aby dostać się na wyspę Doktora X ACTION MAN pędzi z wiatrem przecinając fale oceanu. Następnie, na grzbiecie delfina przedostaje się  do zatoki. Musi szybko znaleźć podwodne wejście do groty, w której Doktor X przygotowuje tajną broń. Po wypełnieniu misji nasz bohater odpływa na swoim superszybkim ślizgaczu.

SPORT

ACTION MAN z pasją uczestniczy we wszystkich zawodach, w których może wykazać się swoimi umiejętnościami. W warunkach sportowej rywalizacji poziom adrenaliny w organizmie wzrasta – ACTION MAN może wykrzesać z siebie jeszcze więcej sił. Wyścigi rowerowe w trudnym terenie to tylko rozgrzewka, wspinaczka na linie to dopiero wyzwanie!

SIŁY ZŁA

Doktor X chce opanować cały świat. Jego pomocnicy Tempest i Profesor Gangrena są przygotowani do natychmiastowego ataku. Z każdym dniem przybywa im mocy, jednak do tej pory nie udało im się zrealizować podłych planów. ACTION MAN używa całej swojej szybkości, siły i odwagi by zwalczyć działania nikczemników. Mieszkańcy ziemi mogą czuć się bezpiecznie.

Scroll to Top