Pokemon Logo
boomer logo

Pokemon Boomer Naklejki

Naklejki 140/140
Kompletna 100%
flaga polska

POKEMON BOOMER OPIS KOLEKCJI

Naklejki Pokemon Boomer. Seria składa się ze 140 naklejek przedstawiających Pokemony z 1 generacji, z regionu Kanto. (w kolekcji naklejek Pokemon Boomer nie został zawarty Mew). Naklejki dodawane były do gum do żucia Boomer w roku 2000. Była to jedna z pierwszych kolekcji Pokemon dostępnych w Polsce. Część naklejek posiada całą linię ewolucyjną danego Pokemona, dlatego ich liczba wynosi 140 zamiast 150(151).

Naklejki znajdowały się pod zewnętrznym opakowaniem gumy balonowej. Każda naklejka przedstawia jednego Pokemona, mają one przeźroczyste tło. Każda naklejona jest na białą folię. Z przodu znajdują się dwie sekcje, na jednej mamy obraz Pokemona i jego nazwy w różnych językach oraz górny pasek zawierający logo Boomer. Pasek ten może różnić się w zależności od kraju, z którego pochodzą naklejki (może być to na przykład logo Dunkin).

Boomer to firma produkująca gumy balonowe, pochodzi z Hiszpanii, a jej początki sięgają roku 1995. Jej maskotką jest Boomer-Man, wysoki, wysportowany bohater w niebieskim kostiumie, jego mocą była umiejętność rozciągania się. W roku 2004 firma została przejęta przez koncern Wrigley Company.

POKEMON BOOMER SPIS NAKLEJEK

Scroll to Top