POKEMON OFICJALNY PRZEWODNIK DO GIER GAME BOY YELLOW, RED i BLUE

Pierwszy oficjalny przewodnik do popularnej serii gier Nintendo. Jest to jedyne wydanie przetłumaczone na język polski. Książka zawiera bardzo dużą ilość informacji. Szczegółowe opisy lokacji, miast i stworków. W czasach gdy w Polsce Internet nie był ogólnodostępny, poradnik ten był bardzo pożądanym źródłem wiedzy o Pokemonach.

pokemon oficjalny przewodnik do gier gameboy nintendo yellow, red, blue, okładka z pokemonami
pokemon oficjalny przewodnik do gier gameboy nintendo yellow, red, blue tył okładki z trenerami i pokedexem

Przygotuje się na podróż przez świat pokemonów! Bez znaczenia, czy w specjalnej edycji Pikachu, czy w Czerwonej lub Niebieskiej Edycji, małe cudowne istoty są na ustach wszystkich! Gdzie tylko spojrzeć, każdy zna i kocha pokemony, niektórzy określają je jako swoje własne: w formie figurek, pluszowych plecaków, breloczków do kluczy, tekturowych składanek, naklejek, T-shirtów i tak dalej… Filmy kinowe oraz seriale telewizyjne wprowadzają dodatkowy zamęt i wywołują ciekawość u tych, którzy jeszcze nie znają pokemonów.
Kto chce przeżyć początek tej fascynacji, ten nie przejdzie obok trzech edycji tego fenomenu Game Boy. Wszystkie trzy edycje różnią się pod wieloma względami, zwłaszcza pokemonami. Książka ta –„Encyklopedia Pokemona” – służy jako szczegółowy poradnik dla trzech edycji! Zawiera wszelkie potrzebne informacje umożliwiające złapanie wszystkich pokemonów.

  • Wszelkie informacje do wszystkich edycji!
  • Specjalne wskazówki do specjalnej edycji Pikachu!
  • Dodatkowo album do wklejania!
  • Kompletna lista wszystkich występujących w grze pokemonów!
  • Szczegółowe wyjaśnienia oraz strategie walki!
  • Dokładne mapy poziomów wszystkich miejsc pokemonowego świata!
  • Wszystkie informacje o atakach specjalnych i zamianie pokemonów!
  • Bonus specjalny: 150 naklejek
pokemon oficjalny przewodnik do gier gameboy nintendo yellow, red, blue podręcznik trenera

Dzięki tej książce stałeś się oficjalnym pokemonowym trenerem lub jesteś na najlepszej drodze, by nim zostać! Leżąca przed Tobą „Encyklopedia Pokemonia” będzie niezbędna niezależnie od tego czy gracz Czerwoną, Niebieską czy Żółtą Edycją: znajdziesz tu rady i pomoc we wszystkich sytuacjach, z jakimi spotkasz się w tajemniczym świecie pokemonów. Plany miast oraz mapy pomogą w orientacji i zagwarantują, że żaden pokemon Ci nie umknie. Ponadto książka ta zawiera Pokedeks, czyli rejestr wszystkich do tej pory znanych pokemonów, z danymi dotyczącymi ich wzrostu, częstotliwości występowania i umiejętnościami, jak również szczegółowe ekstra wskazówki do zmian w Żółtej Edycji. Załączone supernaklejki możesz wklejać do pokedexu i dzięki temu wiesz, jakie pokemony już posiadasz. Żeby zabezpieczyć swoją książkę przed zmianą lub kradzieżą, na dole tej strony możesz wpisać swoje nazwisko  trenera. A teraz życzymy Ci wielu sukcesów w poszukiwaniu pokemonów!

Teraz może się zacząć Wasza przygoda! Na kolejnych stronach znajdziecie wszystkie informacje, jakich potrzebujecie, by zdobyć wszystkie pokemony!

Scroll to Top