star foods logo
star wars kolekcja naklejek logo

Star Wars Atak Klonów naklejki z wafelków Star Foods

Naklejki 0/98
0%
flaga polska

STAR WARS ATAK KLONÓW NAKLEJKI STAR FOODS OPIS

Star Wars naklejki Atak Klonów to kolejna, licząca 98 sztuk, seria naklejek z wafelków Star Foods. Naklejki przedstawiają sceny z drugiej części kasowego hitu Georga Lucasa – Gwiezdne Wojny Epizod 2 Atak Klonów.

Zbierz wszystkie naklejki!
Największa przygoda galaktyki powraca wraz z nowymi wafelkami Star Wars. Znajdziesz w nich naklejki z najlepszymi scenami z filmu Atak Klonów, które możesz wklejać do albumu. Zbierz wszystkie, a ponownie przeżyjesz pełną emocji historię o utrzymanie ładu i pokoju w galaktyce. Skosztuj też pysznych wafelków Star Wars i poczuj prawdziwy smak mocy!

OPIS Z ALBUMU:

Courscant – Planeta pełna intryg.

Po nieudanym zamachu na życie młodej snenator Padme Amidali, Kanclerz Palpatine wraz z Radą Jedi postanawiają przydzielić jej ochronę, Mistrz Obi-Wan i jego padawan, Anakin Skywalker, ruszają w pościg za zamachowcem, jednak w ostatniej chwili ktoś inny go likwiduje.

Courscant – Tropem zabójcy i wyjazd Padme i Anakina.

Obi-Wan, prowadząc dochodzenie w sprawie zamachu, zaczyna podejrzewać, że stoi za nim ktoś bardzo wysoko postawiony. W tym samym czasie Anakin wraz z Padme postanawiają ukryć się na jej ojczystej planecie Naboo.

Naboo – Narodziny zakazanych uczuć.

Anakin i Padme zakochują się w sobie wbrew zasadom kodeksu Jedi. Po nocy pełnej koszmarów, Anakin decyduje się złamać kolejny nakaz rady i lecieć na Tatooine, aby pomóc swojej matce.

Kamino – Planeta Klonerów.

Podążając tropem zabójcy, Obi-Wan przybywa na tajemniczą planetę Kamino. Tu dowiaduje się o zagadkowej armii klonów wyprodukowanej na rzekome zamówienie Republiki sprzed ponad 10 lat.

Tatooine – Poszukiwanie matki Anakina.

Anakin wyrusza, by uratować markę uprowadzoną przez ludzi pustyni. Jednak jest już za późno – matka umiera w jego ramionach. W porywie gniewu Anakin zabija wszystkich w obozie ludzi pustyni. W tym czasie R2-D2 odbiera wiadomość od Obi-Wana.

Geonosis – Fabryka Robotów.

Spiesząc na ratunek swojego Mistrza, Anakin wraz z Padme lądują na Geonosis. Tu trafiają do fabryki robotów bojowych, w której muszą walczyć z przerażającymi Geonosianami wśród niebezpiecznych, ogromnych maszyn.

Geonosis – Arena  śmierci.

Pojmani Padme i Anakina wraz z uwięzionym Obi-Wanem mają być zabici na wielkiej arenie przez drapieżne potwory. Jednak dzięki umiejętnościom Jedi, udaje im się przeżyć, zniecierpliwiony Hrabia Dooku wysyła na nich roboty bojowe.

Geonosis – Walka na arenie.

Padme, Anakina i Obi-Wana ratuje niespodziewane pojawienie się Rycerzy Jedi z Mace Windu na czele. Wywiązuje się krwawa walka z przeważającymi siłami przeciwnika. Beznadziejną sytuację ratuje w ostatniej chwili Yoda z armią.

Geonosis – Finałowa bitwa.

Dochodzi do intensywnej bitwy między siłami Republiki, a wyposażoną w roboty bojowe armią Separatystów. Bitwa ta, będąca pierwszym starciem w tak zwanej Wojnie Klonów, kończy się ucieczką Hrabiego Dooku.

Geonosis – Walka w hangarze.

Obi-Wan wraz z Anakinem stają do walki z Hrabią Dooku. Ten jednak okazuje się zbyt potężny i rani obydwu. Dopiero Mistrz Yoda okazuje się godnym przeciwnikiem dla złowrogiego Hrabiego, który znów ratuje się ucieczką.

Zapowiedź mrocznej przyszłości.

Podczas gry siły Republiki przygotowują się do wyniszczającej wojny, Hrabia Dooku przekazuje swemu tajemniczemu mentorowi plany nowej superbroni. W tym samym czasie Padme i Anakin pobierają się, łamiąc podstawową zasadę zakonu Jedi.

Scroll to Top