PokePolis
MENU

Wielka Księga Pokemon Maria S. Barbo

Wielka Księga Pokemon autorstwa Marii S. Barbo to niezwykłe kompendium, które przenosi czytelników w fascynujący świat Pokemonów. Książka jest pełna niezwykłych opisów, historii i przygód, które wprowadzają nas w pełen tajemniczy i ekscytujący świat Pokemonów. Autor, Maria S. Barbo, ekspercka w dziedzinie Pokemonów, przenosi nas w podróż przez różnorodne regiony Pokemon, odkrywając niezliczone gatunki i unikalne umiejętności tych kultowych stworzeń. Czytelnicy mają okazję dowiedzieć się wszystkiego, co jest potrzebne, by stać się mistrzem Pokemonów.

W Wielkiej Księdze Pokemon znajduje się dokładny przegląd wszystkich istniejących gatunków Pokemonów, z opisami ich cech, zachowań i umiejętności. Od popularnych Pokemonów takich jak Pikachu, Charizard i Mewtwo, po mniej znane, ale równie ciekawe stworzenia, Maria S. Barbo przedstawia nam ich unikalne właściwości i charakterystyczne cechy. Książka zawiera również rozdziały poświęcone treningowi Pokemonów, taktykom walki, poznawaniu typów Pokemonów i efektywności ataków. Czytelnicy będą mieć możliwość zgłębienia wiedzy na temat strategii trenerskich oraz zdobycia wskazówek, które pomogą im stać się najlepszymi trenerami w swojej przygodzie z Pokemonami.

Wielka Księga Pokemon to nie tylko encyklopedia, ale także opowieść o więziach między trenerami a ich Pokemonami. Maria S. Barbo opowiada historie o epickich bitwach, przyjaźniach i odkrywaniu pasji, które towarzyszą trenerom Pokemonów w ich podróży. Czytelnicy mogą czerpać inspirację z tych opowieści i odkryć własną przygodę w świecie Pokemonów. Wnętrze książki jest bogato ilustrowane, z pięknymi rysunkami przedstawiającymi różne gatunki Pokemonów i ich środowiska. Ilustracje te dodają głębi opisom i sprawiają, że czytanie staje się jeszcze bardziej porywające i wizualne.

Wielka Księga Pokemon to nieoceniony przewodnik dla fanów Pokemonów w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym trenerem, czy doświadczonym weteranem, ta książka dostarczy Ci wspaniałej rozrywki i niezbędnej wiedzy o świecie Pokemonów, której potrzebujesz, by osiągnąć tytuł mistrza Pokemon. Wielka Księga Pokemonów Wydanie De Luxe autorstwa Marii S Barbo to kompleksowy poradnik opisujący kieszonkowe stworki. Po krótkim wstępie dostajemy mapę z opisem Kanto.

Następnie autorka przeprowadza czytelnika przez wszystkie Pokemony z pierwszej generacji. Dostajemy szczegółowe informacje, takie jak waga czy wzrost. Oraz dość szczegółowe opisy każdego z Pokemonów i jego ewolucji, pojawia się również masa ciekawostek, taki jak np. ta, dotycząca Kangaskhana, mówiąca o tym, że był to do niedawna Pokemon zagrożony wyginięciem, jego populacja została odbudowana i jest teraz chroniony prawnie.Poza pierwszymi 150 stworkami dostajemy również dodatkowo Mew oraz Togepi, Mew w tamtym czasie nie zawsze był zaliczany do wszystkich Pokemonów, dlatego często była mowa o 150 bądź 151 stworkach.

Na końcu książki czeka na nas jeszcze duży rozkładany plakat zawierający wszystkie wspomniane wyżej Pokemony.

Wielka Księga Pokemon Maria S Barbo Złap je wszystkie to książka opisująca pokemony z pierwszej generacji oraz plakat
Wielka Księga Pokemon Maria S Barbo Złap je wszystkie to książka opisująca pokemony z pierwszej generacji oraz plakat

WIELKA KSIĘGA POKEMONWYDANIE KOLEKCJONERSKIE DE LUXE

Wielka Księga Pokemon Maria S Barbo Złap je wszystkie to książka opisująca pokemony z pierwszej generacji oraz plakat
  • Nowe Pokemony!
  • Aktualne informacje!
  • Plakat ze wszystkimi Pokemonami – gratis!

Jeśli chcesz zostać trenerem Pokemonów z prawdziwego zdarzenia, to musisz, musisz, po prostu musisz mieć wydanie DE LUXE „Wielkiej Księgi”, by dowiedzieć się wszystkiego o swoich kieszonkowych kumplach i o małym Togepim!

  • NOWE POKÉMONY: niemowlak Togepi i unikalny, superpotężny Mew.
  • PLAKAT GRATIS, a w nim wszystkie Pokemony plus Togepi.
  • Informacje o tym, jak wejść do LIGI POKÉMON
  • Sylwetki ośmiu sławnych LIDERÓW STADIONOW
  • Wszystko, co pragniesz wiedzieć o TRENERACH POKÉMONÓW: Ashu, Misty, Brocku, Zespole R i innych!

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, BY STAĆ SIĘ NAJFAJNIEJSZYM TRENEREM POKÉMON NA ŚWIECIE LUB NAJWIĘKSZYM MISTRZEM (1 JESZCZE TROCHĘ)! POKEMON! TA GORĄCZKA JEST ZARAŻLIWA!

UWAGA! DO WSZYSTKICH TRENERÓW POKEMONÓW!

Głowa do góry! Jesteś świetnym trenerem! Właśnie udało ci się schwytać niesamowitą zdobycz – najnowszą, świeżą jak bułeczki prosto z pieca edycję De Luxe Wielkiej Księgi Mistrza Pokemon! Znajdziesz w niej wszystko, absolutnie wszystkie wiadomości o świecie Pokemonów, włącznie z opisem…

DWÓCH NOWYCH POKÉMONÓW!

  • Togepi – to nowo narodzony, niezwykle rzadki okaz
  • Mew – jedyny na świecie, najsilniejszy, najbardziej tajemniczy ze wszystkich? Którego złapiesz w pierwszej kolejności?

PLAKAT ZE WSZYSTKIMI POKÉMONAMI

Można go powiesić na ścianie. Jest fantastyczny – zawiera podobizny wszystkich 150 Pokemonów, a do tego są tam jeszcze Mew i Togepi! Na plakacie najłatwiej sprawdzić, ile Pokemonów już złapałeś i ile ci brakuje do kompletu. Jeśli chcesz złapać wszystkie, musisz je wszystkie znać! NOWOŚĆ!
Jak trafić do Ligi Pokemon
Tajemnice liderów
• Elitarna Czwórka
• Plotki o Ashu, Misty, Brocku, Zespole R i innych!

Scroll to Top