WIELKA KSIĘGA POKEMON

Wielka Księga Pokemon Maria S Barbo Złap je wszystkie to książka opisująca pokemony z pierwszej generacji oraz plakat
Wielka Księga Pokemon Maria S Barbo Złap je wszystkie to książka opisująca pokemony z pierwszej generacji oraz plakat

Wielka Księga Pokemonów Wydanie De Luxe autorstwa Marii S Barbo to kompleksowy poradnik opisujący kieszonkowe stworki. Po krótkim wstępie dostajemy mapę z opisem Kanto.

Następnie autorka przeprowadza czytelnika przez wszystkie Pokemony z pierwszej generacji. Dostajemy szczegółowe informacje, takie jak waga czy wzrost. Oraz dość szczegółowe opisy każdego z Pokemonów i jego ewolucji, pojawia się również masa ciekawostek, taki jak np. ta, dotycząca Kangaskhana, mówiąca o tym, że był to do niedawna Pokemon zagrożony wyginięciem, jego populacja została odbudowana i jest teraz chroniony prawnie.

Poza pierwszymi 150 stworkami dostajemy również dodatkowo Mew oraz Togepi, Mew w tamtym czasie nie zawsze był zaliczany do wszystkich Pokemonów, dlatego często była mowa o 150 bądź 151 stworkach.

Na końcu książki czeka na nas jeszcze duży rozkładany plakat zawierający wszystkie wspomniane wyżej Pokemony.

Wielka Księga Pokemon Maria S Barbo Złap je wszystkie to książka opisująca pokemony z pierwszej generacji oraz plakat

WYDANIE KOLEKCJONERSKIE DE LUXE

  • Nowe Pokemony!
  • Aktualne informacje!
  • Plakat ze wszystkimi Pokemonami – gratis!


Jeśli chcesz zostać trenerem Pokemonów z prawdziwego zdarzenia, to musisz, musisz, po prostu musisz mieć wydanie DE LUXE „Wielkiej Księgi”, by dowiedzieć się wszystkiego o swoich kieszonkowych kumplach i o małym Togepim!

  • NOWE POKÉMONY: niemowlak Togepi i unikalny, superpotężny Mew.
  • PLAKAT GRATIS, a w nim wszystkie Pokemony plus Togepi.
  • Informacje o tym, jak wejść do LIGI POKÉMON
  • Sylwetki ośmiu sławnych LIDERÓW STADIONOW
  • Wszystko, co pragniesz wiedzieć o TRENERACH POKÉMONÓW: Ashu, Misty, Brocku, Zespole R i innych!

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, BY STAĆ SIĘ NAJFAJNIEJSZYM TRENEREM POKÉMON NA ŚWIECIE LUB NAJWIĘKSZYM MISTRZEM (1 JESZCZE TROCHĘ)! POKEMON! TA GORĄCZKA JEST ZARAŻLIWA!

UWAGA! DO WSZYSTKICH TRENERÓW POKEMONÓW!

Głowa do góry! Jesteś świetnym trenerem! Właśnie udało ci się schwytać niesamowitą zdobycz – najnowszą, świeżą jak bułeczki prosto z pieca edycję De Luxe Wielkiej Księgi Mistrza Pokemon! Znajdziesz w niej wszystko, absolutnie wszystkie wiadomości o świecie Pokemonów, włącznie z opisem…

DWÓCH NOWYCH POKÉMONÓW!

  • Togepi – to nowo narodzony, niezwykle rzadki okaz
  • Mew – jedyny na świecie, najsilniejszy, najbardziej tajemniczy ze wszystkich? Którego złapiesz w pierwszej kolejności?

PLAKAT ZE WSZYSTKIMI POKÉMONAMI

Można go powiesić na ścianie. Jest fantastyczny – zawiera podobizny wszystkich 150 Pokemonów, a do tego są tam jeszcze Mew i Togepi! Na plakacie najłatwiej sprawdzić, ile Pokemonów już złapałeś i ile ci brakuje do kompletu. Jeśli chcesz złapać wszystkie, musisz je wszystkie znać! NOWOŚĆ!
Jak trafić do Ligi Pokemon
Tajemnice liderów
• Elitarna Czwórka
• Plotki o Ashu, Misty, Brocku, Zespole R i innych!

Scroll to Top