PokePolis
MENU

Najlepsze świąteczne prezenty Pokemon

Święta to czas, gdy obdarowujemy najbliższych upominkami i prezentami. Na pewno wielu z nas zastanawia się co mogłoby kupić pod choinkę młodemu trenerowi Pokemon. Poniższy ranking najlepszych prezentów świątecznych Pokemon pomoże wybrać najlepsze upominki w różnych przedziałach cenowych. Na rynku znajduje się multum różnych gier i zabawek z serii Pokemon. Zatem jak wybrać najlepsze świąteczne prezenty? Można się sugerować naszą listą którą przygotowaliśmy specjalnie na tą okazję.

najlepsze świąteczne prezenty pokemon

Najlepsze prezenty świąteczne Pokemon do 50 zł

Już za 50 złotych możemy sprawić dziecku drobny upominek na święta, świetnie sprawdzi się w tej roli kubek z podobizną Pikachu czy dużą maskotka, firmy Takara Tomy, również przedstawiająca elektrycznego stworka. Dla starszych dzieci, śmiało dobierzemy w t ej kwocie figurki bądź puzzle. W tej kwocie nie polecamy zakupu produktów z serii Pokemon TCG – zazwyczaj nie będziemy w stanie zakupić większego zestawu, który mógłby ucieszyć dziecko i ładnie się zaprezentować. Głównie będziemy mogli kupić pojedynczy booster bądź potrójne ich opakowanie. Można pokusić się o jakąś talię tematyczną, choć zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie dołożenie kilku złotych i zakup Pokemon Battle Academy.

Najlepsze prezenty świąteczne Pokemon do 100 zł

W tym przedziale cenowym mamy już większy wybór figure i mini figurek Pokemon. Są dostępne pokemony takie jak Arcanine, Pikachu, Treecko, Gibble, Cubone czy Mudkip. Zabawki z serii Funko POP również idealnie nadają się na świąteczny prezent.  Warto zwrócić uwagę na gry planszowe i familijne, Pokemon Battle Academy idealnie nadaje się do nauki i rozpoczęcia przygody z jedną z najpopularniejszych gier karcianych, Pokemon Trading Game. 

Najlepsze prezenty świąteczne Pokemon powyżej 150 zł

Przy większym budżecie, jesteśmy w stanie zakupić grę na najnowszą konsolę firmy Nintendo – Switcha. Również w tej cenie będziemy mieli gry na bardziej leciwą handhelda japońskiego giganta. Dobrym pomysłem będzie zakup Elite Trainer Boxa – z dodatku Silver Tempest, do gry karcianej Pokemon TCG. Zdecydowanie radzimy, by nie kupować pod choinkę, chińskich „zamienników” kart. Może się to wydawać atrakcyjnym cenowo prezentem świątecznym, lecz może również rozczarować starsze dziecko, które poznało już wartość kart.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top