PokePolis
MENU
prezent na dzień dziecka pokemon

Prezent na Dzień Dziecka dla fana Pokemonów

Z pewnością wielu rodziców zastanawia się jaki prezent kupić na Dzień Dziecka dla młodego fana Pokemonów. Dzień Dziecka, obchodzony 1 czerwca, jest niezwykle radosnym i wyjątkowym dniem dla wszystkich dzieci na całym świecie. To moment, w którym dorośli skupiają się na celebrowaniu dzieciństwa i uwzględnianiu potrzeb oraz praw dzieci.

Pierwsze dni czerwca są pełne wesołości i aktywności. Już od samego rana dzieci budzą się z niecierpliwością, bo wiedzą, że czeka je pełen niespodzianek dzień. W domach, przedszkolach, szkołach i różnych miejscach publicznych organizowane są specjalne imprezy, festyny, konkursy i różnego rodzaju atrakcje, które mają na celu dostarczyć dzieciom niezapomnianych chwil.  Również tradycja wręczania upominków jest niezwykle ważna dla dzieci w tym dniu. Przedstawiamy kilka propozycji, które mogą ucieszyć każdego młodego fana Pokemonów.

1. Karty Pokemon TCG

Zestawy kart Pokemon TCG to świetny pomysł na prezent. Jest to idealne rozwiązanie by poszerzyć kolekcję dziecka, albo pokazać mu świat gier karcianych. Warto zwrócić uwagę na wybór kart, zwracajmy uwagę czy wybrane przez nas produkty są oryginalne. Niestety podróbki z Chin nie mają nic do zaoferowania poza błyszczącym wyglądem. 

Pokemon GO Elite Trainer Box

Zestaw ten zawiera:

 • 10 Boosterów z dodatku Pokemon GO
 • 1 karta promo – Mewtwo
 • 65 koszulek na karty z unikalnym wzorem
 • 45 kart Energii – niezbędnych by złożyć swoją pierwszą talię
 • 1 poradnik do gry Pokémon TCG
 • 1 instrukcja Pokémon TCG
 • 6 kostek, liczników obrażeń
 • 1 moneta do gry
 • 2 akrylowe znaczniki statusu
 • 1 Znacznik Vstar
 • 1 kolekcjonerskie pudełko na karty z 4 separatorami do łatwiejszej organizacji
 • 1 kod dostępu do gry online Pokémon TCG

3-Pack Blister – Scarlet & Violet – Pokemon TCG

Scarlet & Violet to najnowszy dodatek go gry karcianej Pokemon TCG. Wraz z nowym rozszerzeniem zmienił się nieznacznie wygląd samych kart i ich drop. Nie będziemy mieli teraz w boosterach kart non holo rare. Dzięki czemu mamy gwarancję trafienia karty holo rare. Zestaw z 3 boosterami to idealne rozwiązanie jeśli zależy nam na zakupie oryginalnych kart, nie wydając przy tym dużej kwoty. Dostajemy również promocyjna kartę z Pokemonem Arcanine.

Pokemon Battle Academy 2022

Pokemon Battle Academy to idealnie rozwiązanie do nauki zasad Pokemon Trading Card Game. Zestaw ten zawiera wszystko, co potrzebne będzie do gry. Włącznie z obszernym poradnikiem dotyczącym zasad. W środku znajdziemy aż trzy gotowe do użycia talie tematyczne Pokemon – Pikachu, Eevee i Cinderace. Zostajemy również zaopatrzeni w niezbędne akcesoria. Mamy tu pudełka na wszystkie talie, specjalną planszę do gry, znaczniki obrażeń czy monetę, dzięki której możemy zdecydować który z graczy będzie zaczynał. Dzięki temu, to idealny prezent dla fana Pokemonów, by mógł cieszyć się tą niezwykłą grą z rodzeństwem i przyjaciółmi. 

Klocki Pokemon Mega Construx

Są to klocki przypominające Lego, Pokemon Mega Construx to idealne połączenie tych dwóch pasji. Produkuje je firma Matell, zatem możemy liczyć, że będą dobrze wykonane i spasowane. Do wyboru mamy tutaj całą gamę ruchomych figurek Pokemonów. Upewnijmy się tylko, że wybieramy oryginalny licencjonowany produkt. Podobnie jak karty Pokemon, klocki również bywają podrabiane. 

Prezent na Dzień Dziecka dla Pokemaniaka – Podsumowanie

Prezent na Dzień Dziecka to niewątpliwie ważna sprawa dla wielu dzieci. Jeśli jesteśmy w stanie, starajmy się wysłuchać tego, co nasza pociecha ma do powiedzenia w tym temacie. Pomoże nam to znacząco wybrać idealny prezent. Na rynku mamy wiele gadżetów z Pokemonami, zatem dopasowanie upominku pod nasze dziecko może zabrać trochę czasu. Klocki i karty to według nas obecnie najlepsze i najpopularniejsze zabawki dla dzieci z Pokemonami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top